Slovakia ring - Orechová Potôň


SPA & Wellness Hotel Orchidea*** Słowacja, Veľký Meder Okolica


Tor wyścigowy „Slovakia ring“ – miejsce, gdzie możecie wypróbować swoją odwagę, ekstremalne możliwości swojego auta i zostać bohaterem w oczach swoich bliskich.
Tor wyścigowy Slovakia ring - okolica hotelu SPA & Wellness Orchidea*** Wielki Meder SLOVAKIA - SŁOWACJA

Zakwaterowanie – Tor wyścigowy „Slovakia ring“

Tor wyścigowy-11 km-Dunajská Streda-20km-Veľký Meder Hotel Orchidea ok. 20 min. jazdy i już są Państwo w świecie kąpielisk termalnych – Witamy u nas.


 • Tor wyścigowy „Slovakia ring“ automotodrom Orechová Potôň

 • Slovakia ring jest słowackim torem wyścigowym, znajdującym się na terenie gminy Orechová Potôň w powiecie Dunajská Streda. Został zbudowany w latach 2008 – 2009, a autorem projektu jest austriacki architekt Hans Roth.

  Automotodrom Slovakia Ring oferuje szkolenia dla kierowców, które dają niepowtarzalną szansę na udoskonalenie swoich umiejętności jazdy, wypróbowanie szybkiej jazdy, udoskonalenie techniki lub po prostu zakosztowanie wolności za kierownicą.

  Miłośnicy motocykli, jak i właściciele samochodów z pewnością docenią możliwość szybkiej jazdy i wyjątkową okazję  poczucia się jak profesjonaliści na prawdziwych zawodach. Zespoły wyścigowe i agencje mają wyjątkową okazję do organizacji wyścigów na wysokim poziomie pod każdym względem.

  Autorem projektu jest doświadczony austriacki architekt Hans Roth, który jest także autorem projektów podobnego typu na terenie Austrii i Węgier.  Ten uniwersalny i profesjonalny tor jest projektem pilotażowym i jedynym tego rodzaju obiektem na terenie Słowacji.
 • Parametry trasy
  *Długość trasy: 5 922 m
  *Szerokość trasy: 12 m
  *Długość linii mety: 900 m
  *Szerokość linii mety: 20 m
  *Długość przyspieszenia testowanej trasy: 1 144 m
  *Szerokość przyspieszenia testowanej trasy: 20 m
 • Rodzaje tras
  Tor zawiera 6 wariantów tras w obu kierunkach, co daje łącznie 12 tras o długości od 2632 do 5922 metrów.

Dziękujemy za współpracę