SPA & Wellness Hotel Orchidea*** Veľký Meder - Słowacja


SPA & Wellness Orchidea


W SPA & Wellnes Hotel Orchidea*** na Gości czekają liczne atrakcje w pięknym Spa w stylu orientalnym. Chwile spędzone w basenie, jacuzzi czy saunie fińskiej pomogą zregenerować siły i zapomnieć o trudach codzienności.

 • Odkryj pełnię swojego naturalnego piękna.
  Czekają na Ciebie specjalne zabiegi i rytuały, klasyczne zabiegi upiększające oraz niezwykłe ceremoniały pielęgnacyjne. Poddaj się nam, a dłonie, które pielęgnują, zajmą się tobą.
 • Witaj w Centrum SPA & Wellness !
  Usiądź wygodnie, rozluźnij się.
  Wśród kojących dźwięków muzyki, aromatów kosmetyków i ziół, w spokoju wyciszających wnętrz SPA – poczuj swoje Tu i Teraz. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności.

Dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem atrakcji pomagającym się zrelaksować.


 • SPA & Wellness & Rekreacja

 • Sauna fińska
  Sauna to rytuał, styl życia, to doskonały relaks dla ciała i ducha, a także wielka przyjemność. Wysoka temperatura, stosowana przez krótki czas, działa odprężająco na organizm, a intensywne pocenie się skutecznie oczyszcza organizmu suwając z niego toksyny. Trzeba przy tym pamiętać o schładzaniu organizmu przez polewanie się zimną wodą lub spacer na zimnym powietrzu.
  Łaźnia parowa
  Jest to urządzenie o działaniu zbliżonym do sauny, ale z wysoką wilgotnością powietrza. Gorąca para szczególnie dobrze oddziałuje przy chorobach dróg oddechowych i dolegliwościach reumatycznych. Wilgotne ciepło kąpieli parowej korzystnie wpływa na wygląd skóry, poprawia w niej krążenie krwi, oczyszcza i ożywia.
 
 • Basen i Jacuzzi
  Zapraszamy do skorzystania z naszego basenu o wymiarach 10 x 4 m i głębokości 130 cm.
  Jego ofertę uzupełnia 1 jacuzzi.

  Kąpiel w Jacuzzi ma zbawienny wpływ na umysł, likwidację napięcia, niepokoju czy depresji.
  Jest doskonała po wyczynach sportowych, w rehabilitacji, wspomaga przy leczeniu artretyzmu i bezsenności. Kombinacja hydro i powietrznego masażu łagodzi ból.
  Ciepło, kojąca woda i silny masaż umożliwia organizmowi uspokoić się i wyciszyć
 • W razie niepogody nabierzesz letniej opalenizny dzięki naszemu skutecznemu solarium. Oferujemy najnowszej generacji łóżko do opalania.

Dziękujemy za współpracę